Morderstwo na Erydanie, drugie DLC do The Outer Worlds, trafi do sprzedaży już za kilka dni!

Od dłuższego czasu było wiadomo, że Obsidian pracuje nad drugim i ostatnim DLC do The Outer Worlds, które nosi tytuł Morderstwo na Erydanie. Data wydania oraz inne szczegóły dodatku pozostawała jednak tajemnicą. Aż do teraz!

Okazuje się, że od premiery DLC dzieli nas zaledwie kilka dni! Morderstwo na Erydanie ukaże się bowiem już 17 marca. Tymczasem warto zapoznać się z zarysem fabularnym dodatku oraz gorącym zwiastunem. Znajdziecie je poniżej.

 

Przemierzaj niebiosa na Erydanie i rozwikłaj największą zagadkę morderstwa w historii kolonii Halcyon! Gdy rzecznik Rizzo, słynna Halcyon Hellen, ginie przed premierą zupełnie nowej wódki Spectrum Brown, wszyscy znajdują się w kręgu podejrzeń. Podróżuj po dryfujących wyspach na Erydanie wraz z towarzyszami i połącz ze sobą poszlaki za pomocą Wzmacniacza Rozbieżności – nowego gadżetu, dzięki któremu możesz ujrzeć niedostępne wcześniej ślady. Ta zagadka kryje więcej brudów, niż się z początku wydaje i tylko ty możesz ją rozwiązać.

Detektywistyczne rozszerzenie The Outer Worlds można już zamawiać w przedsprzedaży na Steamie w cenie 62,99 zł. Morderstwo na Erydanie można również zakupić w pakiecie z drugim DLC, Coś się dzieje na Gorgonie. Taki Expansion Pass kosztuje 103,99 zł. Oczywiście każdy, kto już wcześniej nabył ten ostatni, otrzyma nowy dodatek za darmo.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.