GW - jubileuszowy wywiad

W sieci pojawił się kolejny wywiad przeprowadzony z okazji 4-tych urodzin Guild Wars - tym razem, IGN rozmawiał z szefem produkcji GW, Mike'em O'Brienem. Wywiad dotyka szerokiego spektrum tematów, m.in. statystyk gry, zmian w sadze, jej kontynuacji (Guild Wars 2) oraz dalszego wsparcia dla "jedynki". Zapis rozmowy można znaleźć pod tym adresem.


Mrozie
Zobacz komentarze ()

Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 2 minuty!

Zaloguj się
Nie zalecane na współdzielonych komputerach
Szybsze logowanie
Dołącz do nas na Facebooku! Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Twitterze! Dołącz do nas na Twitterze!
Dołącz do nas na Twitterze! Zasubskrybuj informacje z Enklawa Network w Google News!