Skyblivion: nowy dziennik deweloperski prezentuje znaczący postęp w pracach

Ekipa TES Renewal nie ustaje w staraniach nad stworzeniem Skybliviona - moda, który przenosi Obliviona na silnik Skyrima. Najnowszy dziennik deweloperski prezentuje znaczące postępy w pracy nad tym ambitnym, fanowskim projektem.

Blisko 20-minutowy film skupia się przede wszystkim na przedstawieniu odświeżonych wersji lokacji znanych z Obliviona. W wielu miejscach modderzy postanowili nie tylko odtworzyć stare lokacje na nowym silniku, ale równiez dodać coś od siebie, częstokroć bazujac na pierwotnych planach koncepcyjnych Bethesdy. Wydatnie widać to w przypadku miasta Leyawiin czy terenów Złotego Wybrzeża, które nabrały zupełnie nowego charakteru. Film przedstawia też supełnie nowe miejsca jak choćby ruiny Sancre Tor, które odegrają w Skyblivionie ważną rolę. Zobaczcie zresztą sami.

Niestety, data wydania moda pozostaje nieznana. Sądząc po planach odświeżania kolejnych lokacji, premiery Skybliviona na pewno nie należy spodziewać się w 2021 r. Niemniej, biorąc pod uwagę postęp prac nad TES VI, a w zasadzie jego brak, istnieje szansa, że w ten ambitny moduł zagramy jeszcze przed premierą kolejnej odsłony sagi The Elder Scrolls.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.