Miłosne przygody śmiałego pana Jana Ptaszka przez kilka dni dostępne za darmo na Steamie

Zbliżające się Walentynki pchnęły Warhorse Studios do dość niespodziewanego ruchu. Otóż czeskie studio postanowiło udostępnić za darmo "miłosne" DLC do Kingdom Come: Deliverance, które nosi tytuł Miłosne przygody śmiałego pana Jana Ptaszka.

Przypomnijmy, że wspomniany dodatek koncentruje się na próbach zdobycia serca pewnej niewiasty przez Jana Ptaszka, jednego z bohaterów KCD. Powodzenie tych działań zależy nie tylko od opanowanej przez niego sztuki uwodzenia, ale także od wsparcia jego wiernego druha, czyli głównego bohatera gry, Henryka. Wszystko po to, by love story w XV-iecznym Królestwie Czech miało szczęśliwe zakończenie.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w to humorystyczne DLC do Kingdom Come: Deliverance, to teraz nadarza się ku temu znakomita okazji. Do 14 lutego godz. 19:00 czasu polskiego każdy, kto pobierze i zainstaluje dodatek ze Steama, będzie mógł go zatrzymać na zawsze.

Brzmi jak plan na Walentynki?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.