Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters już dostępne!

Po wielu miesiącach oczekiwania nadszedł dzień, na który czekało wielu fanów uniwersum Warhammera 40K. Dzień, w którym swoją premierę ma osadzony w tym świecie taktyczny cRPG Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters.

Przypomnimy, że produkcja Complex Games zabierze graczy do 41-ego tysiąclecia, w którym Imperium Ludzi musi zmierzyć się z nowym zagrożeniem: tajemniczą zarazą znaną jako Wykwit. Jako że pochodzi ona od samego Nurgle'a. zbadanie sprawy oraz wyeliminowanie stojących za tą plagą sług Chaosu spada na barki Szarych Rycerzy - elitarnego zakonu Kosmicznych Marines, którzy nigdy nie zawodzą Imperatora.

Zadanie jednak nie będzie należeć do łatwych. W miarę postępów Wykwitu, który będzie niszczyć całe światy, otoczenie zacznie się zmieniać, a na drodze prowadzonych przez graczy Szarych Rycerzy staną takie zagrożenia jak pomioty zła, kultyści oraz niesławni Kosmiczni Marines Chaosu z Gwardii Śmierci. Z biegiem czasu ci ostatni zyskają nowe możliwości ataków i zdolności dzięki mutacjom i zaraźliwym błogosławieństwom, co uczyni wojnę przeciwko sługom Nurgle'a prawdziwym wyzwaniem.

 

Oczywiście Szarzy Rycerze mogą liczyć na wsparcie wielu doświadczonych Marines, dobrze wyposażonego okrętu wojennego z pełną znakomitych "zabawek" zbrojownią oraz mnogością sposobów rozwoju postaci. To, w połączeniu z taktycznym turowym systemem walki, powinno pomóc graczom zwyciężyć Wykwit i stanąć twarzą w twarz z najpotężniejszymi stronnikami Nurgle'a, włącznie z samym Mortarionem!

Premierowy zwiastun Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters obejrzycie poniżej.

Najnowsza produkcja Complex Games jest już dostępna na Steamie w cenie 161,99 zł (wersja podstawowa) lub 199,99 zł (Castellan Champion Edition). Ta druga odsłona, poza samą grą, zawiera również oryginalną ścieżkę dźwiękową Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters, a także wsparcie kasztelona Garrana Crowe'a uzbrojonego w potężne Czarne Ostrze Antwyra.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.