Vagrus: Patch 1.1 oraz nowe, darmowe DLC już dostępne

Lost Pilgrims Realms wydało właśnie kolejną aktualizacją do Vagrus: The Riven Realms. Patch 1.1 oznacza przede wszystkim wprowadzenie do gry nowego towarzysza, Voraxa.

Ten osobliwy jegomość jest... nieumarłym kucharzem. Choć brzmi to niedorzecznie, unikatowe umiejętności czynią z Voraxa wartościowe wsparcie dla każdej karawany, bez względu na to, czy potrzeba w niej bohatera dbającego o zapasy, czy też dodatkowego wsparcia na polu bitwy. Żyjący truposz posiada też osobny, nietuzinkowy wątek lojalnościowy, którego ukończenie pozwoli odblokować dodatkowe zdolności i uczynić go prawdziwie lojalnym kompanem.

Aby włączyć Voraxa do swojej karawany, należy uprzednio pobrać darmowe DLC. Sam Patch 1.1 likwiduje szereg bugów, wprowadza usprawnienia w interfejsie rozgrywki, w tym ułatwienia w śledzeniu inicjatywy bohaterów na polach walki, a także długo wyczekiwaną możliwość własnoręcznego przypisywania akcji do poszczególnych skrótów klawiaturowych. Z pełną listą zmian, jakie oferuje najnowsza aktualizacja Vagrusa, można zapoznać się na Steamie.

Co dalej? Otóż w najbliższych aktualizacjach producenci ze studia Lost Pilgrims zamierzają kontynuować pracę nad usprawnieniami UI, zlikwidować kolejne bugi, umożliwić dodawanie własnych notatek na mapach i w dzienniku, a także wprowadzić na pola bitew... przeszkody. Co z tego wyniknie - przekonamy się w najbliższych tygodniach.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.