Już w lipcu XEL pozwoli graczom powrócić do przeszłości

Już za kilka tygodni na "półki" cyfrowych sklepów zawita XEL - nowa produkcja studia Tiny Roar, która pozwoli graczom złamać kontinuum czasowe.

Awaryjne lądowanie (a właściwie rozbicie się) na tajemniczej planecie to nienajlepszy dzień w życiu Reid - głównej bohaterki XEL. Wraz z swoim towarzyszem Chapem musi przetrwać na egzotycznym i obcym globie. Na szczęście Reid może wykorzystać swoją umiejętność skoków przez czas i przestrzeń. Dzięki nim odkryje tajemnice tego miejsca oraz zagadkę więzi między nią a planetą.

Podróż po obcym świecie to również wędrówka we wspomnieniach Reid oraz gracza. Rozgrywka nawiązuje do klasycznych gier RPG z widokiem z góry i wzbudza poczucie nostalgii związane z grami z serii The Legend of Zelda. Dewloperzy traktują XEL jako realizację swoich pasji i wprowadzają uaktualnienia oraz nowości do sprawdzonych i lubianych mechanik gatunku. Wszystko to spaja porywająca i tajemnicza opowieść science-fiction. Planeta XEL skrywa mroczny sekret, który czai się w zakamarkach czasu i przestrzeni. Rozwikłanie zagadki i pomoc Reid w lepszym poznaniu jej własnej natury są kluczowe do ocalenia tak bohaterki, jak i samej planety.

 

Najnowszy zwiastun XEL obejrzycie poniżej.

Premierę XEL zaplanowano na 12 lipca, jednak już teraz można pobrać dostępne na Steam demo i skosztować pierwszych 30 minut gry. Tam też można dodać grę do swojej listy życzeń, by nie zapomnieć o premierze najnowszej produkcji studia Tiny Roar.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.