Assassin's Creed Mirage oficjalnie zapowiedziane!

W miniony weekend odbyło się wydarzenie Ubisoft Forward, podczas którego francuski deweloper przedstawił nowe produkcje oraz aktualizacje gier już istniejących. Wśród tych pierwszych nie zabrakło nowej odsłony sagi o asasynach, która nosi tytuł Assassin's Creed Mirage.

Najnowsza część serii ma wrócić do jej korzeni, a to za sprawą bliskowschodniego settingu oraz dużego nacisku na skrytobójcze elementy rozgrywki, których brakowało w ostatnich "asasynach". Tytułem wstępu:

 

W Assassin's Creed Mirage wcielasz się w Basima, sprytnego złodziejaszka nękanego koszmarnymi wizjami i poszukującego odpowiedzi oraz sprawiedliwości. W następstwie zabójczego aktu zemsty Basim ucieka z Bagdadu i dołącza do starożytnej organizacji zwanej Ukrytymi. Poznając jej tajemnicze rytuały i podstawowe zasady, będzie on szlifował swoje unikalne umiejętności, odkryje swą prawdziwą naturę i wreszcie zrozumie nowe kredo – kredo, które odmieni jego los w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić.

Pierwszy, kinowy zwiastun obejrzyciej poniżej:

Premierę Assassin's Creed Mirage zaplanowano na 2023 r., jednak już teraz można zamówić tę grę w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie Ubisoftu.

Jak pierwsze wrażenia po obejrzeniu trailera?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.