Vagrus: darmowe DLC Seekers of Knowledge oraz Patch 1.1.25 już dostępne!

Lost Pilgrims studio wypuściło właśnie długo oczekiwanego Patcha 1.1.25 do gry Vagrus: The Riven Realms. Wraz z nim w ręce graczy oddano bogate w świeżą zawartość, darmowe DLC Seekers of Knowledge.

Główną atrakcją tego bezpłatnego dodatku jest nowa lokacja - Zatopiona Wieża (oryg. Sunken Tower). To tajemnicze miejsce jest tak naprawdę ogromnym zespołem podziemi, które zmienia swój kształt przy każdej wizycie. Z wieżą tą łączy się również zupełnie nowy, obszerny wątek fabularny.

 

Zatopiona Wieża, znana niegdyś jako Wieża Akariusa, była domem wielu szanowanych elfów, ludzi oraz krasnoludów, którzy w pocie czoła gonili za jednym celem: wiedzą. Od tamtego czasu minęły jednak całe tysiąclecia, a dzięki Katastrofie Wieża mierzy się teraz z zupełnie innym losem. Losem miejsca, którego niegdyś dumni mieszkańcy snują się wśród zakamarków pustych sal w poszukiwaniu spoczynku, niezdolni do ucieczki przed straszliwą mocą, jaka powzięła Wieżę w swe władanie.

Towarzyszący dodatkowi Patch 1.1.25 wprowadza również do gry nowy warunek zwycięstwa, The Knowledge Ambition, którego celem jest zebranie okruchów dawno zapomnianej, lecz potężnej wiedzy.

Ponadto aktualizacja serwuje znaczące zmiany w systemie zwiadu, dodaje opcję auto-zwiadu i glosariusz. Do tego wszystkiego należy doliczyć poprawki w interfejsie użytkownika, zmiany w balansie rozgrywki oraz likwidację szeregu bugów. Z pełną listą zmian można zapoznać sie na Steamie.

Patch 1.1.25 bynajmniej nie oznacza zakończenia wsparcia dla Vagrusa. "Zagubieni Pielgrzymi" już przystąpili do pracy nad kolejną paczką zmian, w skład których wejdą m.in. poprawki w obsłudze Steam Decka oraz innych tabletów, a także prace nad wsparciem dla gamingowych kontrolerów. Miłośnicy rozgrywki z dala od PC-ta mają zatem na co czekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.