Twórcy Vagrus: The Riven Realms podsumowują pierwszy rok gry i snują plany na przyszłość

Niemal dokładnie rok temu taktyczny cRPG Vagrus: The Riven Realms opuścił strefę Wczesnego Dostępu i został wydany w pełnej wersji. Producenci ze studia Lost Pilgrims postanowili z tej okazji opowiedzieć nieco więcej o historii projektu oraz jego najbliższej przyszłości.

Krótki artykuł opisuje ostatnie pięć lat funkcjonowania węgierskiego studia  od jego założenia w 2017 r. przez wydanie wczesnej wersji Vagrusa w 2020 r. po premierę wersji 1.0 dwanaście miesięcy temu oraz darmowe DLC i aktualizacje wydawane na przestrzeni ostatniego roku. Deweloperzy przyznają, że cała ta ścieżka okazała się znacznie bardziej wymagająca, niż się tego spodziewali pół dekady temu.

To jednak nie koniec historii Vagrusa. Producenci z Lost Pilgrims Studio rozpoczęli właśnie pracę nad pierwszym płatnym DLC, które rozszerzy grę m.in. o całkowicie nowy region! Jeśli wszystko pójdzie dobrze, dodatek ten ujrzy światło dzienne w przyszłym roku.

Brzmi wspaniale, prawda? A jeśli checie dowiedzieć się więcej o historii Lost Pilgrims Studio, zapoznajcie się z niniejszym artykułem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.