Sasha Grey wcieli się jedną z bohaterek dodatku Cyberpunk 2077: Phantom Liberty?

Sasha Grey, osobowość kojarzona przede wszystkim z branżą filmów dla dorosłych, od pewnego czasu zyskuje sobie sławę jako streamerka. Wiele wskazuje na to, że niedługo może dać się poznać w zupełnie nowej roli - jako bohaterka dodatku do Cyberpunka 2077 zatytułowanego Widmo Wolności.

CD Projekt RED ostatnio oficjalnie zapowiedziało, że wspomniane rozszerzenie wprowadzi do gry m.in. nowe radio - 89.7 Growl.FM - którym będzie zawiadywać DJ Ash. Z tej okazji polski deweloper ogłosił nawet konkurs muzyczny, w ramach którego fani mogą tworzyć własne cyberpunkowe utwory i liczyć na to, że najlepszy z nich stanie się częścią playlisty we wspomnianej rozgłośni.

Nie to jest jednak najciekawsze. Okazuje się bowiem, że w postać Ash miałaby wcielić się... właśnie Sasha Grey, o czym ex-aktorka poinformowała na swoim Twitterze.

 

Informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona przez RED-ów, ale też nie została zdementowana. Można zatem założyć z dużym prawdopodobieństwem, że jest prawdziwa i już w przyszłym roku usłyszymy popularną Sashę podczas przejażdżki po Night City.

Co sądzicie o takim wyborze aktorki użyczającej głosu DJ Ash?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.