Solasta: więcej informacji o klasie maga bitewnego

Już za kilka dni swoją premierę będzie miał nowy dodatek do gry Solasta: Crown of the Magister zatytułowany Inner Strength. DLC rozszerzy możliwości graczy m.in. o nowe trzy klasy, w tym maga bitewnego (oryg. Warlock), któremu poświęcono najnowszy dziennik deweloperski.

Magowie bitewni są bardzo specyficznymi czarodziejami. Ich moc nie jest kwestią wrodzonego talentu, lecz pochodzi od istoty z innego świata, z którą mag zawarł pakt. To sprawia, że bohaterowie tej klasy funkcjonują na innych zasadach niż przeciętny czarodziej czy czarownik. Posiadają bowiem dostęp do bardzo skromnej liczby zaklęć, lecz mogą je odnawiać w bardzo krótkich odstępach czasu - niepotrzebny jest im nawet do tego długi odpoczynek! Ponadto zaklęcia, z których korzystają magowie bitewni, od samego początku "wskakują" na najwyższy możliwy poziom, co czyni z przedstawiecieli tej profesji naprawdę sprawne maszyny do miotania czarami.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu magów bitewnych w Królestwach Solasty oraz poznać szczegóły wszystkich trzech specjalizacji, jakie są dla nich dostępne, koniecznie zapoznajcie się ze wspomnianym dziennikiem deweloperskim.

Przypominamy, że premiera dodatku Inner Strength została zaplanowana na 14 listopada. W międzyczasie warto zapoznać się również z pozostałymi dwoma nowymi klasami - bardem oraz mnichem - a także nową rasą - drakonami.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.