Mount & Blade II: Bannerlord doczekało się oficjalnej aplikacji towarzyszącej

Premiera pełnej wersji gry Mount & Blade II: Bannerlord nie jest jedyną dobrą informacją dla miłośników świata Kalradii. Taleworlds Entertainment wydało bowiem właśnie oficjalną aplikację towarzyszącą.

Ów Digital Companion, gdyż taki tytuł nosi appka, zapewnia posiadaczom dostęp do interaktywnej mapy Kalradii, oficjalnej ścieżki dźwiękowej z gry, grafik koncepcyjnych oraz audiobooka Podróże po Kalradii. Każda z tych rzeczy jest dostępna we wszystkich językach, w których wydano M&B2: Bannelorda, a zatem także po polsku.

Szczególnie ciekawie brzmi zapowiedź ostatniej z ww. atrakcji. Jest to bowiem dziennik podróży inspirowany pracami Marco Polo czy Ibn Battuty, w którym słuchacz podąża śladami Asoiosa - skryby, którego Istiana wysłałą z misją zwiedzenia Kalradii wzdłuż i wszerz i zaraportowania swoich informacji.

 

Co ciekawe, Digital Companion jest dostępny za darmo dla wszystkich, którzy zakupili grę Mount & Blade II: Bannerlord do momentu jego wydania, a zatem do 16 grudnia. Pozostali mogą nabyć ten zestaw dodatków jako DLC w regularnej cenie 45,99 zł, które obecnie, z okazji zimowych wyprzedaży, przeceniono na 32,19 zł.

Mount & Blade II: Bannerlord - Digital Companion mozna już nabyć m.in. na Steamie oraz GOG.com. Więcej informacji o tej aplikacji znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.