Prof. Przebrzyd i jego nieumarłe twory powrócą do Hearthstone'a w trzecim sezonie Ustawki

Nieumarli zbliżają się do Karczmy! W kolejnym, trzecim sezonie Ustawki w Hearthstone: Heroes of Warcraft Profesor Przebrzyd przejmie stery, zastępując Zadania swoimi tworami.

Co to oznacza w praktyce? Otóż w nadchodzącym sezonie Ustawki, który wystartuje już 17 stycznia, w trybie tym pojawi się 32 nowych stronników, w tym 16 nowych Nieumarłych stronników i 11 nowych stronników podwójnego typu.

Nieumarli opierają się na efektach działających w chwili śmierci, takich jak Odrodzenie czy Agonia, natomiast stronnicy podwójnego typu posiadajją synergie z dwoma różnymi typami stronników jednocześnie. Jeśli zas chodzi o wspomnianego wcześniej prof. Przebrzyda, to powraca on z nową mocą bohatera Budujemy umarlaka. Pozwala ona stworzyć na przestrzeni całej gry do 3 własnych Nieumarłych.

 

Zwiastun nadchodzącego sezonu obejrzycie poniżej.

Warto przypomnieć, że gdy w Hearthstone'ie rozpocznie się trzeci sezon Ustawki, gracze zaczną zdobywać nagrody na nowej ścieżce. Nieodebrane nagrody, które gracze zdobyli na ścieżce nagród sezonu 2, zostaną odebrane automatycznie.

Co więcej, Sezon 3 Ustawki został wciągnięty w bitwę o Srebrną Lunę! Ścieżka nagród Ustawki tego sezonu obejmuje mrożące krew w żyłach elementy ozdobne Plagi oraz zagrzewające do walki elementy ozdobne Srebrnej Luny. Dzięki karnetowi sezonowemu można natychmiast odblokować 2 dodatkowe opcje bohaterów na początku każdej gry. Na ścieżce nagród do odblokowania czekają wszystkie etapy nowego legendarnego zwieńczenia Srebrna Luna, a cały sezon daje możliwość zdobycia do 15 dodatkowych skórek bohaterów.

Więcej informacji na temat trzeciego sezonu Ustawki znajdziecie na oficjalnej stronie Hearthstone'a.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.