Zoria: Age of Shattering: styczniowy raport z prac już dostępny

Tiny Trinket Games opublikowało pierwszy w tym roku raport z prac nad swoim flagowym dziełem czyli Zorią: Age of Shattering. Omawia on najnowsze postępy w pracach nad tym taktycznym cRPG-iem.

Okazuje się, że w ostatnim czasie rumuńscy deweloperzy skupili się na poprawieniu wyglądau Rithvale, które jest główną bazą wypadową gracza, a także rozszerzeniem lokacji znanej jako Shrieking Pass. Niemniej projektowanie poziomów nie było jedynym zajęciem producentów gry na przestrzeni świąt i Nowego Roku. Zdołali oni bowiem rozpocząć również prace nad systemem attack of opportunity, a także kreatorem postaci.

Wisienką na torcie jest informacja, że Zoria: Age of Shattering zajęła piąte miejsce w kategorii Best Upcoming w plebiscycie zorganizowanym przez portal Indie DB. Gratulujemy i liczymy, że przełoży się to również na ostatecznym sukces tego taktycznego cRPG-a.

Kompletny, styczniowy raport z prac nad Zorią znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.