Geralt z Rivii rozpoczyna podbój świata... Fortnite'a

Dzięki współpracy CD Projekt RED z innymi studiami Geralt coraz częściej jest zmuszany do korzystania z portali do innych światów... Biały Wilk, mimo swojej niechęci do tego rodzaju podróży, właśnie zadebiutował w grze Fortnite.

Słynny zabójca potworów został częścią karnetu bojowego Sezonu 1 Rozdziału 4 produkcji studia Epic Games, a wraz z nim unikalne zadania, przedmioty i szereg aktywności związanych z pojawieniem się w grze Szkoły Lamy — serii map i wyzwań w inspirowanych wiedźmińskimi znakami i kultowymi lokacjami z gier o Wiedźminie.

Strój Geralta z Rivii, będący częścią Serii Legendy Gamingu, gracze będą mogli odblokować po wykonaniu wiedźmińskich zadań w ramach karnetu bojowego. W skład wiedźmińskiego zestawu wchodzą m.in. zbierak, plecak, graffiti, emotka i ekran wczytywania — wszystkie inspirowane przygodami Geralta. To jednak nie wszystko, ponieważ 28 lutego 2023 roku do gry trafi jeszcze więcej wiedźmińskich zadań i przedmiotów do odblokowania.

 

Dodatkowo na wszystkich graczy czeka Szkoła Lamy — cztery ścieżki, inspirowane wiedźmińskimi znakami i kultowymi lokacjami, oferujące unikalne zadania i rozgrywkę na specjalnie przygotowanych mapach. Wypełniając zadania Szkoły Lamy, gracze będą mogli odblokować kolejne wiedźmińskie przedmioty — m.in. Kilof Srebrny miecz Wiedźmina, nowe graffiti, zbierak, emotkę i muzykę z lobby “Geralt z Rivii”. Pierwsza ścieżka Szkoły Lamy jest już dostępna w grze. Kolejne będą pojawiać się co tydzień, czyli odpowiednio 14, 21 i 28 lutego 2023 roku.

Więcej informacji na temat wizyty Geralta z Rivii w świecie Fortnite'a znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.