Trzeci sezon rankingowy w Diablo II: Resurrected rozpoczęty

Na serwerach Diablo II: Resurrected wylądowała już Aktualizacja 2.6. Chwilę później dobiegł końca drugi sezon rankingowy, jednocześnie otwierając kolejne rozgrywki sezonowe.

To oznacza, że wszyscy bohaterowie rankingowi zostali przeniesieni do odpowiedniej grupy nierankingowej, a przedmioty ze wspólnej skrytki tej grupy postaci przeszły do nowego zestawu zakładek wspólnej skrytki, w których znajdować się będą przedmioty do wyciągnięcia ze skrytki, oznaczonej polem „Poprzedni”. To również oznacza, że wszystkie przedmioty z 1 sezonu rankingowego pozostawione w zakładkach typu „tylko do pobrania” zostały bezpowrotnie utracone.

Premiera trzeciego sezonu rankingowego oznacza początek kolejnego wyścigu do 99 poziomu. Dzięki Aktualizacji 2.6 rywalizacja powinna nabrać rumieńców, ponieważ w Diablo II: Resurrected pojawiło się 8 nowych słów runicznych. Większość z nich skupia się na wzmacnianiu premii do odporności, a pozostałe dedykowane są szybkości ruchu oraz konfiguracjom postaci zabójczyni i druida. Wszystkie przedmioty, które gracze zdobędą w trakcie trwania nowego sezonu, będą gotowe do pobrania ze skrytki w trakcie całego trzeciego sezonu rankingowego.

 

Co ciekawe, nowe słowa runiczne będą dostępne nie tylko w grze rankingowej, ale również w trybie offline dla pojedynczego gracza. To zresztą nie jedyna ważna zmiana, jakie Aktualizacja 2.6 wniosła do odświeżonej wersji kultowego action RPG-a. Warto również odnotować, że od teraz Talizmany Osłabienia będą mogły pojawiać wśród łupów upuszczanych przez poległych wrogów we wszystkich trybach gry poza klasycznym, a aury zapewniane przez innego gracza lub najemnika nie będą już usuwały pasywnych premii przyznawanych przez tę samą umiejętność. Stosownych zmian doczekają się również Obszary Grozy, które od teraz staną się dostępne również w trybie offline.

Szczegółowe informacje na temat najnowszej aktualizacji oraz trzeciego sezonu rankingowego w Diablo II: Resurrected znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.