Nowy zwiastun The Inquisitor wprowadza do świata Cyklu Inkwizytorskiego

Za sprawą studia The Dust bestsellerowy Cykl Inkwizytorski Jacka Piekary wkrótce doczeka się przeniesienia do świata gamingu. Najnowszy zwiastun gry zatytułowanej The Inquisitor wprowadza widzów do alternatywnego świata wykreowanego przez polskiego pisarza.

Zbliżające się święta Wielkiej Nocy okazały się znakomitą okazją do publikacji takiego filmu. Przypomnijmy bowiem, że w uniwersum stworzonym przez Piekarę Jezus nie umarł na krzyżu, lecz zszedł z niego i brutalnie rozprawił się ze swoimi wrogami. Zobaczcie zresztą sami.

 

Co było dalej? Otóż tysiąc pięćset lat później gorliwi inkwizytorzy stali się strażnikami czystości wiary, egzekwując silną ręką praw przesiąkniętego krwią Kościoła. W tym gremium znalazło się również miejsce dla Mordimera Madderdina, którego losami gracze pokierują w grze The Inquisitor. Jej premierę zaplanowano na ostatni kwartał 2023 r.

I jak wrażenia? Zamierzacie dodać produkcję The Dust do swojej listy życzeń?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.