Zróbcie hałas! Festiwal Legend, najnowsze rozszerzenie Hearthstone'a, jest już dostepne

Na serwerach Hearthstone'a wylądował właśnie nowy dodatek, który nosi tytył Festiwal Legend. Jest to rozszerzenie dość specyficzne, ponieważ wprowadza do gry rywalizację na poziomie... muzycznym.

Festiwal Legend wprowadza do gry 145 nowych kart, a wśród nich znalazło się miejsce dla legendarnego stronnika dla każdej klasy, która jednocześnie reprezentuje gatunek muzyczny, a także legendarne zaklęcie stanowiące najpopularniejszy utwór w danej profesji. Każda klasa otrzymuje też dostęp do instrumentu bojowego.

Niektóre instrumenty zapewniają efekty Agonii, które wzmacniają się w czasie gry. Nowe zaklęcia harmonii co turę przełączają się między harmonią i dysharmonią, gdy znajdują się w ręce. Jest to o tyle ważny, że odpowiedni rytm pozwala zmaksymalizować pożądane efekty!

Soliści, kolejna nowość, uwielbiają być w centrum uwagi. Otrzymują specjalne efekty Okrzyku bojowego, jeśli są jedynymi stronnikami w grze po swojej stronie planszy. Z kolei nowe słowo kluczowe Finał zapewnia efektowne zwieńczenie akcji i umożliwia otrzymanie specjalnych premii za zagranie opisanych nim kart za całą pozostałą manę.

 

Festiwal Legend jest już dostępny, na fanów z Azeroth czeka scena gotowa na muzyczne przygody - powiedział Mike Ybarra, prezes Blizzard Entertainment. Kreatywność zespołu naprawdę daje popis w tym rozszerzeniu. Nie możemy doczekać się, aż gracze zobaczą nowe mechaniki i poczują klimat bitwy zespołów. Scena jest gotowa na wspaniały spektakl!

Rozszerzenie zawiera również specjalne odświeżenie klasy kapłana. Leczenie to duża część jego tożsamości, a do tego rwie się, by przekazać stronnikom jeszcze więcej mocy! Warto zauważyć, że stronnicy kapłana z nowym słowem kluczowym Naduzdrowienie aktywują specjalny efekt, gdy uleczą się ponad maksymalne zdrowie.

Premierowy zwiastun Festiwalu Legend obejrzycie poniżej.

Festiwal Legend to pierwsze rozszerzenie w Roku Wilka, wraz z którym pojawiają się aktualizacje zestawu bazowego. Dodatkowe karty w nim pochodzą z dodatków Zjednoczeni w Wichrogrodzie i Rozbici w Dolinie Alterak (słowo kluczowe Wymiana jest teraz słowem stałym), a wśród nich znajduje się też szereg kart Magnetycznych (tylko w Roku Wilka). Więcej informacji na temat kart i mechanik gry w Roku Wilka można znaleźć na oficjalnej stronie rozszerzenia.

Jak podoba się wam nowy dodatek do Hearthstone'a oraz towarzyszące mu zmiany?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.