Nowa seria filmów "Księga Loratha" przybliża historię uniwersum Diablo

W ramach przygotowań do premiery Diablo IV Blizzard opublikował dwa bardzo ciekawe filmy z nowej serii zatytułowanej Księga Loratha. Przybliża ona historię uniwersum gry - i to nawet tę najstarszą.

Pierwszy odcinek, Początek, zanurza w dziejach poprzedzających stworzenie Sanktuarium. Omawia wojny pomiędzy Płonącymi Piekłami i Wysokimi Niebiosami, strukturę najważniejszych aniołów i demonów oraz wydarzenia, które wpłynęły na późniejszą kreację świata ludzi.

 

Drugi odcinek, Sanktuarium, skupia się na niespodziewanym sojuszu Inariusa z Lilit, następującym po nim akcie stworzenia, a także przyczynach, dla których anioł oraz demon poróżnili się i opuścili swoje dzieci.

Obydwa nagrania są dość obszerne i oferują naprawdę solidną porcję wiedzy o świecie Sanktuarium. Dobra robota, Blizzard, czekamy więcej!

Przypominamy też, że powrót Lilit oraz Inariusa do Sanktuarium stanie się faktem już 6 czerwca. Tego dnia odbędzie się światowa premiera Diablo IV.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.