ESO: Necrom: więcej informacji o nowych strefach

Necrom, nadchodzący dodatek do ESO, rozszerzy świat The Elder Scrolls Online o dwie nowe strefy: Półwysep Telvanni oraz Apokryf. Najnowszy dziennik deweloperski twórców MMORPG-a przybliża każdą z nich.

Na Półwyspie Telvanni włada obecnie ród Telvanni, którego imponujące grzybowe lasy, cudaczne stworzenia i pobrużdżone stepy mogą być znane tym, którzy odwiedzili Vvardenfell lub Stonefalls. Region ten pozostaje jednak politycznie odrębny od reszty Morrowind. Choć ród Telvanni kontroluje większość półwyspu, Necrom, największe miasto w regionie, zachował niezależność. To starożytne miejsce, zwane też Miastem Umarłych, jest centrum duchowym mrocznych elfów w całym Morrowind. 

Poszukiwacze przygód oraz pielgrzymi odnajdą w Necromie wszystkie udogodnienia i atrakcje znane z dużych miast w Tamriel: postacie niezależne zlecające codzienne zadania, stacje rzemieślnicze, schronienie dla wyjętych spod prawa i handlarzy. 

 

Druga strefa, którą można odwiedzić w rozdziale Necrom, pozwala graczom ESO wyruszyć do daedrycznego wymiaru Apokryfu. Jest on domeną Hermaeusa Mory, a znaleźć w nim można całą zebraną wiedzę Księcia Przeznaczenia. Zamieszkują tam również wszelkiej maści daedry i śmiertelnicy poszukujący wiedzy. 

Podczas swoich przygód w tej części Oblivionu można występować jako posłaniec Hermaeusa Mory, jednak bynajmniej nie oznacza to, że nie należy mieć się na baczności – w cieniach Apocryfu czyha mnóstwo zagrożeń, a ci, którzy kroczą jej ścieżkami w poszukiwaniu wiedzy, powinni się strzec.

Uważni wędrowcy mogą dotrzeć do szczególnie tajemniczej części Apokryfu znanej jako Chroma Incognito. Jest to siedzibą losów, które nigdy się nie ziściły. To świat niezrealizowanego potencjału, przegapionych szans i niemożliwych przyszłości, które – z jakiegoś powodu – Książę Przeznaczenia gromadzi w swoim królestwie.

Po co? Być może przekonamy się po premierze dodatku Necrom! Tymczasem zapoznajcie się z jego najnowszym zwiastunem, który przedstawia niebezpieczeństwa czyhające na Półwyspie Telvanni oraz w samym Apokryfie.

Odważni odkrywcy będą mogli oczywiście liczyć na unikatowe nagrody takie jak szereg osiągnięć, sześć zestawów przedmiotów (trzy do wytworzenia, trzy pojawiające się w świecie), trzy potężne przedmioty mityczne (wykopywane poprzez system Antiquities), nową talię Tales of Tribute (Almalexia) i szereg niesamowitych przedmiotów kolekcjonerskich. Wśród nich znajdują się styl pancerza Shroomtender’s Garb (zdobywany za odblokowanie różnych osiągnięć w ESO: Necrom), chowańca Graht-Oak Squirrel (zdobywanego w obu publicznych lochach ESO: Necrom), chowańca Obsidian Dwarven Sphere (zdobywanego poprzez nowe wydarzenie globalne Bastion Nymic), wyjątkowe style strojów, mementa, emotki i wiele więcej. Na tych, którzy odblokują w dodatku niemal wszystkie osiągnięcia, czeka specjalna nagroda: Berylglow Nix-Ox Steed – idealny wierzchowiec do przygód na półwyspie oraz w Apokryfie. 

 

Więcej informacji o obu strefach znajdziecie na oficjalnej stronie The Elder Scrolls Online. Chłońcie tę wiedzę jak najszybciej, bowiem wyprawa do domeny daedrycznego Księcia Przeznaczenia oraz krainy władanej przez ród Telvanni rozpocznie się już 5 czerwca.

 


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.