W Conan Exiles nadchodzi Era Wojny

Age of Sorcery, czyli pierwsza sezonowa aktualizacja do Conan Exiles, okazała się wielkim sukcesem. Nic zatem dziwnego, że Funcom zamierza iść za ciosem i już niedługo oddać w ręce graczy kolejną porcję świeżego contentu. Oto nadchodzi Age of War - Era Wojny.

W kolejnym sezonie Conan Exiles na Ziemiach Wygnańców pojawi się zupełnie nowe zagrożenie: inwazja Stygijczyków. W Rozdziale I gracze będą przemierzać krainę, szukając kosztowności, które zapełnią wasz skarbiec. Po raz pierwszy otrzymają też możliwość tworzenia klanowych emblematów, które będą mogli umieszczać na proporcach, tarczach i nie tylko. Motywem przewodnim kolejnych rozdziałów będą oczyszczenia i oblężenia PvE. Dokładna roadmapa prezentuje się następująco.

Pierwszy rozdział Age of War zawita do Conan Exiles już 23 czerwca. Wtedy też do gry trafi płatny Karnet Bojowy i nowe elementy kosmetyczne dostępne za pośrednictwem Bazaru.

Kto chciałby już teraz wypróbować Age of War, ten może dołączyć do beta-testów na Steamie, które właśnie wystartowały. Wraz z postępami prac owa wersja będzie aktualizowana o nowe treści i poprawki aż do czerwcowej premiery nowego sezonu.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.