Nowy gameplay oraz zwiastun fabularny z Assassin's Creed: Mirage zaprezentowane podczas Ubisoft Forward

Podczas tegorocznego wydarzenia Ubisoft Forward nie mogło zabraknąć prezentacji nowych materiałów z Assassin's Creed Mirage. Twórcy gry przedstawili nowy zwiastun fabularny oraz kilkuminutowy gameplay.

Przypomnijmy, że w najnowszej odsłonie sagi o asasynach gracze wcielą się w postać Basima, znanego skądinąd sprytnego złodziejaszka, nękanego koszmarnymi wizjami i poszukującego sprawiedliwości. W następstwie aktu zemsty mężczyzna ucieka z Bagdadu i dołącza do starożytnej organizacji zwanej Ukrytymi. Poznając jej tajemnicze rytuały i podstawowe zasady, musi oszlifować swoje unikalne umiejętności, odkryć swoją prawdziwą naturę i zrozumieć nowe kredo. Kredo, które odmieni jego los w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić.

Basim jest oczywiście bohaterem najnowszego zwiastuna fabularnego Assassin's Creed Mirage, który pozwala dowiedzieć się nieco więcej o jego przeszłości oraz dołączeniu do Ukrytych. Zobaczcie sami.

 

Prawdziwą atrakcję jest jednak nowy, blisko 8-minutowy gameplay. Film przedstawia dwie misje, w trakcie których Basim korzysta z różnych umiejętności, broni, a także spotyka kilka kluczowych postaci fabularnych. Ów fragment rozgrywki obejrzycie poniżej.

Co o tym sądzicie? Szczególnie w kontekście nadnaturalnych mocy Basima, które od momentu publikacji filmu wywołały gorące dyskusje pomiędzy fanami serii?

Tak czy inaczej przypominamy, że Assassin's Creed Mirage będzie miało swoją premierę 12 października.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.