Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr: Sezon 7 właśnie wystartował!

Być może Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr nie jest obecnie najgorętszym action RPG-iem na rynku, jednakże producenci z NeocoreGames nie zaprzestają aktualizowania tej gry, Właśnie wystartował w niej Sezon 7.

Season of Malediction, gdyż taki tytuł nosi najnowsza, darmowa aktualizacja produkcji węgierskiego studia, skupia się wokół niebezpiecznych rejonów sektoru Caligari. Większość losowych misji zyskała w ten sposób status Maledicted, co oznacza dodatkowe zagrożenia, ale też bonusowe łupy! Po wypełnieniu tzw. Malediction Bar, gracze będą musieli wyruszyć na specjalną Seasonal Boss Mission, która dostarczy kolejnych wyzwań i jeszcze lepszego sprzętu do zgarnięcia.

Sezon 7 wprowadza również do gry jedną z długo wyczekiwanych funkcjonalności: "przeglądarkę" wszystkich dostępnych enchantmentów. Aby z niej jednak skorzystać, należy wcześniej odblokować na mostku swojego statku Artificer Omikron Arkh.

 

Premierowy zwiastun najnowszego sezonu obejrzycie poniżej.

Jeśli interesują was szczegóły aktualizacji, która rozpoczęła w Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr Season of Malediction, zajrzyjcie na oficjalną stronę gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.