Cyberpunk 2077: Keanu Reeves omawia dodatek Widmo wolności, a RED-zi rzucają więcej światła na Dogtown

Przy okazji Xbox Games Showcase twórcy Cyberpunka 2077 po raz pierwszy zaprezentowali Dogtown, nową lokację w Night City, którą odwiedzimy w dodatku Widmo wolności. Teraz RED-zi przedstawili zapis owej prezentacji, a także wywiad z Keanu Reevesem, w którym aktor opowiedział nieco więcej o roli Johnny'ego Silverhandu w nadchodzącym dodatku.

Na wirtualny spacer po czarnym rynku Dogtown zaprosił widzów Paweł Sasko, dyrektor projektowania zadań w CD Projekt RED. Rzucił on nieco światła na to, czego gracze mogą spodziewać się nie tylko po tej konkretnej miejscówce, wspominając o "szefie" tego miejsca, Kurcie Hansenie, organizacji Barghest oraz roli, jaką odgrywa w Dogtown, a także o nowych, fantastycznych modyfikacjach, które można kupić tylko w tym miejscu. Zobaczcie i posłuchajcie sami.

 

Nie mniej ciekawie o Dogtown opowiada Keanu Reeves, głos Johnny'ego Silverhanda. Aktor przedstawił swoją opinię na temat nowej dzielnicy Night City, a także przybliżył graną przez siebie postać oraz relacje, jakie ów bohater posiada ze wspomnianym już wcześniej Hansenem, V oraz odgrywanym przez Idrisa Elbę agentem FIA, Solomonem Reedem. Materiał ten obejrzycie poniżej.

Przypominamy, że Cyberpunk 2077: Widmo wolności będzie miało swoją premierę 26 września.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.