Nowe demo Project Haven udostępnione z okazji Steam Stealth Fest 2023

Na Steamie wystartował właśnie Stealth Fest 2023. Wśród wyróżnionych w nim gier pojawiło się również Project Haven, którego twórcy chwalą się jego nową wersją demonstracyjną.

Demo taktycznego cRPG-a zostało znacząco odświeżone od czasu jego poprzedniej wersji, którą opublikowano z okazji TactiConu. Gracze mogą liczyć m.in. na całkowicie przeprojektowany system zasłon, ulepszony system celowania, poprawki w mechanice rzucania granatami, czy przenoszenie otrzymanych obrażeń pomiędzy misjami.

W nowym demie można również zobaczyć odświeżony interfejs użytkownika, przezroczyste ściany, które ułatwiają nawigowanie po ciasnych pomieszczeniach oraz nowe modele postaci. Gracze otrzymają również możliwość modyfikacji znacznie większej liczby ustawień graficznych, dźwiękowych i nie tylko.

Nowe demo Project Haven jest już dostępne na Steamie i pozostanie tam do czasu zakończenia Stealth Festu, czyli 31 lipca. Szczegółowe informacje na temat tej wersji gry oraz podsumowanie opinii graczy na temat poprzedniego dema znajdziecie w lipcowym raporcie z prac.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.