Przejście Assassin's Creed Mirage zajmie ok. 20-30 godzin

Wielu graczy narzekało, że ostatnie gry z serii Assassin's Creed były zdecydowanie zbyt długie. Tych z was, którzy należą do tej grupy, z pewnością ucieszy fakt, że Mirage, najnowszą odsłonę sagi o asasynach, będzie można ukończyć znacznie szybciej.

Francuski YouTuber Julien Chièze miał ostatnio okazję porozmawiać o grze z jej głównym producentem, Fabianem Salomonem. W trakcie dyskusji poruszono m.in. kwestię czasu, jaki jest niezbędny, żeby przejść Assassin's Creed Mirage. Okazuje się, że przygodę w Bagdadzie będzie można ukończyć znacznie szybciej niż Origins, Odyssey czy Valhallę.

Biorąc pod uwagę, że w Ubisofcie robimy mnóstwo wewnętrznych playtestów - jest to część naszego procesu - chcemy możliwie jak najbardziej zbliżyć się do [wyników] graczy. Możemy zatem stwierdzić, że ostatnimi czasy otrzymywaliśmy średnią ok. 20-23 godzin. W przypadku graczy, którzy chcą ukończyć wszystko, ten czas może się wydłużyć do 25-30 godzin. Z kolei graczom, którzy będą robić wszystko na szybko, przejście gry zajmie ok. 20 godzin - powiedział Salomon.

 

Całą rozmowę możecie odsłuchać poniżej. Miejcie jednak na uwadze, że została w całości przeprowadzona w jęz. francuskim.

Assassin's Creed Mirage miał pod wieloma względami wrócić do korzeni serii i wszystko wskazuje na to, że jeśli chodzi o czas potrzebny do ukończenia gry, panowie z Ubisoftu nie kłamali.

Jak będzie w pozostałych kwestiach? Przekonamy się już 12 października, gdy Basim i spółka zawitają do Bagdadu w najnowszej odsłonie sagi o asasynach.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.