Alaloth: aktualizacja Lorebound już dostępna

Producenci z Gamera Interactive z powodzeniem zakończyli pracę nad nową aktualizacją do action RPG-a Alaloth: Champions of the Four Kingdoms. Tym samym ogromny update zatytułowany Lorebound wylądował w rękach graczy jeszcze przed Gamescomem.

Najnowsza aktualizacja wprowadza do gry szereg nowości. Przede wszystkim, jak wskazuje jej tytuł, rozszerza fabułę o mnóstwo nowych opowieści, legend i historii związanych ze światem Plamenu, tym samym znacząco wzbogacając uniwersum stworzone na potrzeby action RPG-a. Tym samym można już chyba zapomnieć o ekspedycjach w ciemne lochy czy wysokie góry tylko i wyłącznie w celu oczyszczenia lokacji z wrogów i zdobycia doświadczenia - od teraz w każdym zakątku świata Alalotha powinno kryć się "coś więcej".

Lore to jednak nie wszystko. Twórcy gry zadbali również o to, aby owych zakątków było jak najwięcej, znacząco rozszerzając mapę świata. Co więcej, wzbogacili ją również o bardzo użyteczne narzędzie, jakim jest Atlas. Umożliwia on szybkie znajdowanie konkretnych lokacji oraz dodawanie do mapy świata własnych znaczników. Mała rzecz, a cieszy.

 

Kolejną ciekawą nowinką jest... Vorastel. Za tą nazwą kryje się kościana gra towarzyska, będąca ulubionym zajęciem wielu hazardzistów Plamenu. Od teraz gracze będą również mogli spróbować swoich sił w Vorastelu, którego zasady są dość proste. Konkurenci raz za razem rzucają trzema sześciościennymi kośćmi, na których znajdują się liczby 1-5 oraz symbole tytułowego Vorastelu. Wygrywa ten, kto jako pierwszy wyrzuci 50 pkt lub... trzy wspomniane symbole w jednym rzucie. Jest to zatem gra z pewną dozą strategii, która niejednemu graczowi pozwoli się obłowić, zdobyć sławę i... pozwoli mierzyć się z coraz lepszymi przeciwnikami.

Ponadto aktualizacja Lorebound wprowadza do Alalotha szereg poprawek w obrębie tekstów, zmiany w funkcjonowaniu tarcz i wiele innych, pomniejszych usprawnień. Z pełną listą nowości i korekt można zapoznać się na Steamie.

Warto podkreślić, że bynajmniej nie jest to ostatnia aktualizacja wczesnej wersji Alalotha. Producenci z Gamera Interactive planują już kolejne update'u, jednak więcej informacji na temat ich zawartości zostanie ujawnionych już po Gamescomie. Przypomnijmy, że tegoroczna edycja kolońskich targów odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.