Ostatnia aktualizacja Achilles: Legends Untold we Wczesnym Dostępie już dostępna

Wielkimi krokami zbliża się premiera pełnej wersji action RPG-a Achilles: Legends Untold. Zanim jednak do niej dojdzie, producenci z Dark Point Games wypuścili jeszcze jedną aktualizację wersji Early Access, która okazuje się być naprawdę pokaźnych rozmiarów.

Największych zmian należy spodziewać się po fabule. Ta została gruntownie przebudowana i rozszerzona. Od teraz gracze będą mogli wysłuchać m.in. monologów Achillesa na temat jego przygód oraz podjętych decyzji, co powinno rzucić nieco więcej światła na postać tego herosa. Ponadto za sprawą aktualizacji gracze będą mogli decydować o losie niektórych bossów, a do tego poznają nowych NPC-ów i dalszą część opowieści. Warto bowiem nadmienić, że po zainstalowaniu aktualizacji The Myth Rewritten gracze będą mogli doświadczyć aż połowy całej historii!

To jednak nie wszystko. Producenci całkowicie przebudowali system nagród, zamieniając na Los na Punkty Doświadczenia oraz Złote Monety, co powinno stanowić znacznie bardziej "zrozumiałą" walutę. Do tego wszystkiego należy doliczyć szereg poprawek w obrębie systemu rzemiosła i drzewka umiejętności, a także usprawnienia w działaniu SI, która od teraz powinna być jeszcze bardziej nieprzewidywalna.

 

Zwiastun aktualizacji The Myth Rewritten obejrzycie poniżej.

A kiedy zagramy w pełną wersję Achilles: Legends Untold i poznamy kompletne przygody greckiego herosa w wykonaniu Dark Point Games? Już niedługo. Polski deweloper przypomniał, że owa premiera odbędzie się w trzecim kwartale 2023 r.

Jest zatem czas, aby dokończyć inne gry, prawda?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.