gamescom 2023: nowy zwiastun Cyberpunk 2077: Widma wolności prezentuje nadchodzące nowości

Podczas wydarzenia Opening Night Live na tegorocznym gamescomie CD Projekt RED zaprezentowało nowy zwiastun nadchodzącego dodatku do Cyberpunka 2077 pt. Widmo wolności. Trailer Nowe zasady gry prezentuje nowinki oraz zmiany, jakich już niedługo należy spodziewać się podczas eskapad do Night City.

Trzyminutowy film pozwolił widzom ponownie przenieść się do Dogtown, w którym rozegra się zasadnicza część rozszerzenia. To właśnie na jego tle zaprezentowano m.in. nową broń, wszczepy, ciuchy i pojazdy, do których V uzyska dostęp w dodatku Widmo wolności. Wisienką na torcie jest nowe drzewko umiejętności, które umożliwi sięgnięcie po szereg potężnych zdolności znacząco wpływajacych na rozgrywkę i otwierających drogę do tworzenia zupełnie nowych sposobów na prowadzenie gry.

To jednak nie wszystko. W trailerze przedstawiono również nowości oraz zmiany, które trafią do Cyberpunka 2077 za sprawą towarzyszącej dodatkowi, darmowej Aktualizacji 2.0. Mowa tutaj m.in. o nowym systemie atutów i umiejętności, który pozwoli graczom na jeszcze większa swobodę i dowolność w podejściu do rozgrywki; znacząco rozwiniętą SI policji, pozwalającą jej dynamicznie reagować na działania V w oparciu o poziomy eskalacji - w tym rozstawiać blokady uliczne; wreszcie należy wspomnieć o nowych rozwiązaniach pojawiających się podczas bycia za kółkiem, w tym m.in.... drive-by czy zdalnych hackach bojowych! Zobaczcie zresztą sami.

 

Brzmi pysznie, prawda? To wszystko będzie czekać na graczy już 26 września. Tego właśnie dnia swoję premierę będą miały dodatek Widmo wolności oraz darmowa Aktualizacja 2.0.

Czekacie?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.