Total War: Warhammer III: dodatek Shadows of Change oraz Aktualizacja 4.0 już dostępne!

Pola bitew w Total War: Warhammer III ponownie spłyną krwią za sprawą nowego dodatku pt. Shadows of Change. Rozszerza on grę Creative Assembly o trzech nowych, legendarnych lordów, nowe jednostki, mechaniki i wiele więcej.

Pakiet Shadows of Change wprowadzi znaczące zmiany w funkcjonowaniu trzech frakcji, a to przede wszystkim za sprawą wspomnianych legendarnych lordów i nowych, wiernych im oddziałów. Są to:

Ponadto szeregi pierwszego z ww. zasili również dość specyficzny bohater - Błękitni Skrybowie Tzeentcha.

 

Błękitni Skrybowie dosiadają Dysku Tzeentcha, nieustannie bazgrząc na pergaminie, a następnie ciskają wszelkiej maści zaklęcia na pole bitwy, wykrzykując zapisane na zwojach treści. Czyni to z nich wyjątkowo nieznośnego legendarnego bohatera. Gdyby tylko wiedzieli, co znaczą ich słowa...

Nowych legendarnych lordów oraz Błękitnych Skrybów można wykorzystać w kampaniach Królestwo Chaosu oraz Imperia Nieśmiertelnych. Premierowy zwiastun dodatku Shadows of Change obejrzycie poniżej.

To jednak nie wszystko. Premierze DLC towarzyszy darmowa Aktualizacja 4.0. Jedną z jej głównych atrakcji jest nowy legendarny lord, Aekold Helbrass, który może dołączyć do walki jako czempion Tzeentcha. Ponadto najnowszy update wprowadza szereg usprawnień w obrębie SI, co pozwoliło również na wprowadzenie dodatkowych opcji dot. poziomu trudności rozgrywki, 13 nowych landmarków, a także 32 nowe Osiągnięcia, dzięki czemu każda z dostępnych frakcji znajdzie dla siebie nowe wyzwania.

Najważniejsze zmiany, jakie wprowadziła do Total War: Warhammer III Aktualizacja 4.0, zostały przedstawione i omówione na poniższym nagraniu.

Z kompletną listą zmian wprowadzonych do gry przez najnowszy update możecie zapoznać się na oficjalnym blogu gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.