Cyberpunk 2077: więcej informacji o zmianach w funkcjonowaniu... policji

NCPD, czyli policja z Night City, do tej pory nie mogła poszczycić się znakomitymi wynikami. Aktualizacja 2.0, która będzie towarzyszyć premierze dodatku Widmo wolności, powinna znacząco wpłynąć na efektywność mundurowych.

Zagadnienie to omówiono w ostatnim dzienniku deweloperskim Cyberpunka 2077. Oddajmy głos samym RED-om:

 

Przebudowaliśmy ten system w oparciu o jasne, proste zasady: działalność przestępcza jest karana, przestępcy / uciekinierzy są ścigani, a cyberpsychole są zabijani — bez owijania w bawełnę. Wszystkie funkcje zostały zaprojektowane tak, aby wspierać przejrzystość i prosty, ale jednocześnie rozbudowany, system prewencyjny.

Kara dla tych, którzy nie przestrzegają prawa musi być surowa – nie możemy zachęcać cyberpsycholi do biegania po mieście i strzelania do kogo popadnie, nawet w Night City. Interfejs wyraźnie wskaże wszystkie poziomy zaangażowania policji — tzw. Heat. Dla tych, którzy osiągną maksymalny jego poziom, czyli 5 gwiazdek, mamy niespodziankę w postaci mini-bossów Max Tac o różnych archetypach. Zamiast walki wolicie uciekać? To też jest opcja — przygotowaliśmy angażujące pościgi samochodowe i blokady dróg, aby Wam ją utrudnić.

Nowe NCPD jest bezlitosne. Gdy Was złapią, nie przyjmą żadnych łapówek ani kapitulacji.

Będziecie również wiedzieć, kiedy przestaniecie być ścigani. Policjanci opuszczą scenę w sposób naturalny i intuicyjny. Pościg można zgubić uciekając z miejsca zbrodni pieszo lub odjeżdżając, ważne, żebyście zniknęli im z pola widzenia.

Jak podoba się wam nowe podeście NCPD do przestępców?

Przypominamy, że Aktualizacja 2.0, a także dodatek Widmo wolności, trafią w ręce graczy już 26 września.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.