Zabójca przejdzie całkowitą metamorfozę w nastepnej dużej aktualizacji Pathfinder: Wrath of the Righteous

Od premiery Pathfinder: Wrath of the Righteous Owlcat Games zbierało informacje na temat klasy postaci najmniej lubianej przez graczy. W ten oto sposób wytypowano profesję, którą najpilniej potrzebuje gruntownej przebudowy. Okazuje się, że jest nią... Zabójca.

Wbrew pozorom wybór ten jest całkiem logiczny. Podstawowym atutem każdego Zabójcy jest możliwość wykorzystania trucizn. Sęk w tym, że w Pathfinder: Wrath of the Righteous większość przeciwników jest... odporna na działanie toksyn, co sprawia, że przedstawiciele tej profesji nie mogą popisać się pełnią swoich umiejętności.

Jako się rzekło, deweloperzy nie zbierali informacji dla czystej krotochwili. Kolejna duża aktualizacja gry, którą oznaczono liczbą 2.2, wprowadzi istotne zmiany w sposobie funkcjonowania Zabójców w Pathfinder: Wrath of the Righteous. Nowe mityczne atuty pozwolom przedstawicielom tej klasy omijąć odporność na trucizny, a nowe i zmienione umiejętności sprawią, że będą oni znacznie bardziej efektywni - i to od samego początku rozgrywki.

Szczegółową charakterystykę nadchodzących zmian znajdziecie w najnowszym dzienniku deweloperskim. Aktualizacja 2.2, która odmieni życie każdego Zabójcy w Pathfinder: Wrath of the Righteous, zostanie udostępniona 21 listopada, a zatem w dniu premiery DLC The Lord of Nothing.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.