"Religia i syntezatory", czyli o ścieżce dźwiękowej WH40000: Rogue Trader słów kilka

Owlcat Games opublikowało kolejny dziennik deweloperski omawiający kulisy tworzenia taktycznego cRPG-a Warhammer 40000: Rogue Trader. Tym razem na warsztat wzięto ścieżkę dźwiękową gry.

To oznacza, że najnowszy artykuł został spisany ręką Pawła Perepelicy. Główny kompozytor Rogue Tradera omówił proces tworzenia muzyki do gry ze szczególnym uwzględnieniem motywu przewodniego. Artysta wyjaśnił, jak połączył podniosłe brzmienia religijnych chórów z syntezatorami z lat 80-tych, a także opisał, jak rozmaite dźwięki otoczenia nadają specjalnego znaczenia różnorodnym lokacjom - od okrętu wojennego Wolnego Handlarza po niezbadane tereny planety Janus.

Jeśli interesuje was cały ten proces i chcecie dowiedzieć się więcej o procesie tworzenia ścieżki dźwiękowej do najnowszej produkcji Owlcat Games, koniecznie zapoznajcie się z całością wspomnianego dziennika deweloperskiego.

Jednocześnie przypominamy, że premiera gry WH40000: Rogue Trader została zaplanowana na 7 grudnia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.