Nowy gameplay trailer ujawnia datę premiery i demo The Thaumaturge

The Thaumaturge, nowy taktyczny cRPG polskiego studia Fool's Theory, jest bliżej premiery niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Najnowszy zwiastun gry ujawnia fragmenty rozgrywki, datę wydania oraz zaprasza do przetestowania dema gry.

Wypuszczony właśnie film pozwala nieco lepiej poznać Wiktura Szulskiego, głównego bohatera The Thaumaturge, a także rzuca nieco więcej światła jego kontakty z demonami, system walki, dialogów i nie tylko. Zobaczcie sami.

 

Jeśli checie jednak osobiście posmakować życia tytułowego taumaturga, to z okazji Steam Next Fest można pobrać darmowe demo gry. Pozwala ono przejść Prolog, tym samym wchodząc w buty Wiktora, i spotkać kilku jego demonicznych przyjaciół. Wersja demonstracyjna umożliwia również posmakowanie mechaniki śledztwa, która jest kluczowym elementem rozgrywki, a także systemu walki. Demo The Thaumaturge można pobrać z profilu gry na Steamie. Pozostanie ono grywalne aż do 16 października.

Na koniec informacja, która jest prawdopodobnie najistotniejsza, czyli ta dotycząca daty premiery. Okazuje się, że w pełną wersję nowego, taktycznego cRPG-a od Fool's Theory będzie można zagrać jeszcze w tym roku, a mianowicie 5 grudnia. Ostatni kwartał będzie zatem bardzo intensywny dla miłośników tego gatunku gier!

Przypomnijmy, że The Thaumaturge zabierze graczy do carskiej Warszawy 1905 r., gdzie wcielą się w postać wspominanego Wiktora - taumaturga, czyli osoby obdarzonej darem oswajania ezoterycznych istot zwanych salutorami. Nietrudno zgadnąć, że bohater uwikła się w poważne kłopoty, zwiedzi stolicę Polski w jej przedwojennej odsłonie, a przy okazji stoczy niejedną bitwę w taktycznym, turowym systemie walki. Wszystko to zostało okraszone rozbudowanym systemem rozwoju postaci oraz nietuzinkową mechaniką śledztw.

Jak zapatrujecie się na tę produkcję polskiego studia?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.