Rozpoczęły się playtesty Dungeons of the Amber Griffin

Tydzień temu Frozengem Studio rozpoczęło playtesty Dungeons of the Amber Griffin. Dungeon crawler utrzymany w klimacie kaszubskiego fantasy jest już dostępny dla tyhc, którzy poprosili (lub poproszą) deweloperów o dostęp.

W ręce graczy oddano kilka trybów gry: samouczek, tryb muzyczny z utworami zespołu Percival Schuttenbach, łamigłówki, Speedrun oraz Benchmark. Twórcy gry zachęcają, by testować każdy z nich i przekazywać opinie zarówno na temat stanu technicznego Dungeons of the Amber Griffin, jak i zawartych łamigłówek, balansu rozgrywki czy sterowania. W zakładce Wydarzenia można z kolei znaleźć informację o nagrodach, które są przyznawane za wykonanie konkretnych zadań.

Zwiastun najnowszej wersji tego dungeon crawlera obejrzycie poniżej.

 

Producenci z Frozengem Studio planują jeszcze w listopadzie wypuścić wersję demonstracyjną z nową mapą w trybie muzycznym. Tryb kampanii pojawi się dopiero w wersji Early Access, która zostanie udostępniona po - miejmy nadzieję udanej - crowdfundingowej zbiórce na platformie Kickstarter.

Więcej informacji o rozpoczęciu playtestów Dungeons of the Amber Griffin oraz wydanej niedługo później Łatce 6.1 znajdziecie na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.