Twórcy WH40000: Inqusitor - Martyr podsumowali miniony rok i napoknęli o dalszych planach

Od premiery Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr minęło już ponad 5 lat, jednakże RPG-akcji osadzony w brutalnym świecie 41-ego tysiąclecia nadal cieszy się sporą popularnością. W swoim końcoworocznym dzienniku deweloperskim twórcy gry postanowili podsumować miniony rok i rzec dwa słowa na temat najbliższych planów.

Choć w ubiegłym roku NeocoreGames nie wydało żadnej nowej gry, to jednak był to dla węgierskiego studia całkiem udany rok. W przypadku WH40000: Inquisitor - Martyr deweloperzy kontynuowali wsparcie poprzez zawartość sezonową, a także wydali na konsole DLC rozszerzającę grę o klasę Adeptas Sororitas. Kulminacyjnym punktem było wypuszczenie wersji Definitive Edition, która zawiera w sobie podstawową wersję action RPG-a oraz wszystkie stworzone do niego DLC.

Czy to oznacza koniec prac nad WH40000: Inquisitor - Martyr? Bynajmniej! Węgrzy przypomnieli, że obecnie pracują nad długo wyczekiwanym trybem offline. W planach studia znajduje się również szereg innych usprawnień, lecz na więcej informacji trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

 

Pewne jest, że NeocoreGames nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w sprawie WH40000: Inquisitor - Martyr. Pozostaje czekać na to, co przyniosą najbliższe miesiące.

Tymczasem końcoworoczny dziennik deweloperski Węgrów znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.