Cała zawartość sezonowa WH40000: Inquisitor - Martyr będzie wkrótce dostępna za darmo

Od momentu premiery gracze Warhammer 40000: Inquisitor - Martyr mieli okazję doświadczyć kilku sezonów fabuły i wyzwań ograniczonych czasowo. Wkrótce cała ta zawartość zostanie udostępniona za darmo.

18 stycznia Season of Malediction dobiegnie końca. Dla miłośników action RPG-a od NeocoreGames będzie to koniec pewnej ery - ery dużych, sezonowych aktualizacji. Zamiast tego 30 stycznia w ich ręce zostanie oddany zupełnie nowy tryb rozgrywki o nazwie Seasonal Journey.

O co chodzi? Otóż w tym całkowicie darmowym trybie gracze uzyskają dostęp do kompletnej zawartości każdego z siedmiu dotychczasowych sezonów. Wystarczy w momencie tworzenia postaci wybrać jeden z nich i... już można (ponownie) cieszyć się przygodami, które od wielu miesięcy, a nawet lat były niedostępne.

 

Zwiastun nowego trybu obejrzycie poniżej.

Jednocześnie NeocoreGames zapowiedziało, że cały czas pracuje nad trybem offline. W zasadzie Seasonal Journey jest swego rodzaju preludium do tego nowego trybu. Zdaje się, że wszystkie zmierza do odblokowania 100% zawartości gry dla każdego posiadacza WH40000: Inquisitor - Martyr i możliwości ogrywania action RPG-a bez konieczności stałego podłączenia do internetu.

Jednocześnie NeocoreGames zapowiedziało, że szykuje pewne niespodzianki związane ze swoim Warhammerowym action RPG-iem... Jakie? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.