Primal Fury, trzeci dodatek do Age of Wonders 4, oficjalnie zapowiedziany!

Triumph Studios przedstawił trzeci z czterech zapowiedzianych DLC do Age of Wonders 4. Jeszcze w tym miesiącu na graczy czekają nowe wyzwania, kultura i tomy magii, a wszystko za sprawą dodatku Primal Fury.

Nowe rozszerzenie pozwoli wybrać jedno spośród siedmiu zwierząt pierwotnych, które będzie obiektem kultu wśród swojego ludu – może być to np. Drążący Pająk lub Lodowy Mamut. Zwierzę to będzie kształtować fizyczne i duchowe życie  poddanych. Każde z nich jest związane z określonym rodzajem terenu i obrażeń, dzięki czemu władca może przekształcić ziemię w wybrany biom i zyskiwać potężne wzmocnienia podczas bitwy.

Primal Fury wprowadzi do gry również 2 nowe kultury. Mowa o tajemnych wilkach oraz zamieszkujących lasy satyrach. Nie zabraknie też nowych magicznych tomów. Księga wróżkowej mgły umożliwi stworzenie magicznej mgły, która ochroni jednostki przed atakami dystansowymi i zapewni im wzmocnienia. Z kolei Księga Burzorodnego skupi się na kontroli wody i błyskawic, gwarantując potężne wzmocnienia gospodarcze od prowincji położonych nad oceanem, dostęp do przerażających jednostek Siewcy Burzy, a także umożliwiając przekształcenie swojej armii w przedstawicieli rasy Naga!

 

Do tego wszystkiego należy doliczyć całkowicie nową krainę, ogarnięte wojną między dwoma potężnymi godirami natury Sztormowe Wyspy; 4 nowe wierzchowce oraz 6 nowych dzikich jednostek. Wisienką na torcie będzie nowa skórka interfejsu Pierwotna furia, na którą składają się drewniane ramki i kwitnące kwiaty.

Pierwszy zwiastun dodatku Primal Fury obejrzycie poniżej. Warto również rzucić okiem na galerię screenów.

Premierę Age of Wonders 4: Primal Fury zaplanowano na 27 lutego. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat ww. nowości, zapoznajcie się z najnowszym dziennikiem deweloperskim twórców gry.

Na razie nie ujawniono ceny nowego DLC. Warto zaznaczyć, że posiadacze gry w wersji Premium Edition oraz nabywcy Expansion Passa otrzymają ten dodatek za darmo.

Warto todać, że premierze Primal Fury będzie towarzyszyło wydanie darmowego Wolf Update. Wprowadzi ono do gry nowe ulepszenia, o które prosiła społeczność Age of Wonders 4, w tym m.in. odświeżenie systemu nekromancji, nowe, losowo generowane przedmioty, Łupy Wojenne, przy pomocy których można lepiej kierować sojusznikami w czasie konfliktów, i wiele więcej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.