W Diablo IV wkrótce rozpocznie się Księżycowe Przebudzenie

Obchody Księżycowego Nowego Roku nie ominą tym razem Diablo IV. W świecie Sanktuarium przybiorą one jednak specyficzny, mroczny charakter.

Od 6 lutego od godz. 19:00 do 20 lutego do godz. 19:00 gracze ze Sfery Sezonowej i Wieczności będą mogli wziąć udział w tymczasowym wydarzeniu Księżycowe Przebudzenie. W kapliczkach Sanktuarium zacznie dochodzić do niewytłumaczalnych zjawisk, które zwiększą ich moc. Księżycowe Kapliczki można łatwo rozpoznać, ponieważ z okazji Księżycowego Przebudzenia przyozdobiono je smokami. Na mapie oznaczono je specjalnym symbolem, więc można je będzie łatwo wypatrzeć nawet z odległości. Aktywowanie kapliczki zapewni 50% premii do PD (mnożnikowej) i 30% premii do szybkości ruchu, a także liczne wzmocnienia, a do tego... Przychylność Przodków.

Zwiastun wydarzenia obejrzycie poniżej.

 

Aby wziąć udział w obchodach Księżycowego Przebudzenia, należy udać się do Ked Bardu i odwiedzić północną część miasta. Na miejscu będzie czekała Ying Yue, która prowadzi Księżycowy Nocny Rynek. Jest to centrum Księżycowego Przebudzenia, w którym każdy z bohaterów Sanktuarium będzie mógł wymienić zdobytą uprzednio Przychylność Przodków na wspaniałe nagrody z motywem Księżycowej Odnowy.

Szczegółowe informacje na temat Księżycowego Przebudzenia znajdziecie na oficjalnej stronie Diablo IV.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.