Nowy gameplay przedstawia "sztukę wojny" w Crown Wars: The Black Prince i prezentuje ostateczną datę premiery

Twórcy Crown Wars: The Black Prince zaprezentowali nowy gameplay trailer. Prezentuje on kluczowe elementy taktycznego systemu walki, z którym będzie musiał oswoić się każdy, kto pragnie odnosić zwycięstwa w realiach podkręconej elementami fantasy Wojny Stuletniej.

W krótkim nagraniu producenci gry podkreślają, jak ważne jest odpowiednie pozycjonowanie jednostek na polach bitew, odnajdowanie przewag w postaci różnicy wysokości, co jest szczególnie istotne dla łuczników, tworzenie synergii pomiędzy różnymi klasami bohaterów, a nawet... korzystanie z sił nadprzyrodzonych. Zobaczcie sami.

 

Przy okazji prezentacji nowego gameplaya zapowiedziano również ostateczną datę premiery Crown Wars: The Black Prince. Okazuje się, że w najnowszą produkcję studia Artefacts będzie można zagrać już 14 marca, a zatem o tydzień później, niż pierwotnie zakładano.

Chętni mogą już zamawiać grę w przedsprzedaży w wersji standardowej (184,99 zł) lub Sacred Edition (231,99 zł). Ta druga, poza podstawową werśją tego taktycznego cRPG-a, gwarantuje również pakiety skórek broni oraz przedmiotów kosmetycznych, a także cyfrowe wersje artbooka, ścieżki dźwiękowej oraz poradnika.

Przypomnijmy, że najnowsza gra francuskiego studia zabierze graczy w realia Wojny Stuletniej, w czasie której wcielą się w szukającego chwały szlachcica. Główny bohater będzie mierzył się jednak nie tylko z wrogimi frakcjami, ale także z "siłami Zła", które opanowały najwyższe szczeble władzy i za pośrednictwem okrutnego i tajemniczego kultu wykorzystują toczącą się wojnę dla swoich własnych celów. Gracz osobiście poprowadzi do boju swoją drużynę, a jednocześnie będzie zarządzał zamkiem, który pozwoli werbować, wyposażać i szkolić żołnierzy, by stworzyć armię zdolną do obalenia rządów Zła.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.