Nowy gameplay trailer Crown Wars: The Black Prince prezentuje kluczowe aspekty rozgrywki

Producenci ze studia Artefacts opublikowali nowy gameplay trailer promujący Crown Wars: The Black Prince. Trwające trzy minuty nagranie przedstawia najważniejsze elementy rozgrywki tego taktycznego cRPG-a.

Najnowsza gra francuskiego studia zabierze graczy w realia Wojny Stuletniej, w czasie której wcielą się w szukającego chwały szlachcica. Główny bohater będzie mierzył się jednak nie tylko z wrogimi frakcjami, ale także z "siłami Zła", które opanowały najwyższe szczeble władzy i za pośrednictwem okrutnego i tajemniczego kultu wykorzystują toczącą się wojnę dla swoich własnych celów.

Trailer nie pozostawia wątpliwości, że to właśnie główny bohater odegra kluczową rolę w tworzeniu i rozwoju nowej armii w oparciu o szereg różnorodnych jednostek - od klasycznych rycerzy przez łuczników po alchemików. Gracz otrzyma możliwość rozbudowy własnego zamku i planowania kolejnych misji przy wykorzystaniu strategicznego widoku na mapę Francji. To również gracz będzie dowodził swoimi oddziałami w bezpośredniej walki, która została oparta na taktycznym, turowym modelu. Zobaczcie sami.

 

Na podbój XIV-wiecznej Francji będzie można wyruszyć już za dwa tygodnie. Premierę Crown Wars: The Black Prince zaplanowano bowiem na 14 marca.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.