Zenimax Online Studios świętuje 10 lat ESO

Trudno w to uwierzyć, ale The Elder Scrolls Online liczy sobie już 10 lat. Z tej okazji producenci gry szykują szeroko zakrojone atrakcje, a samo świętowanie potrwa aż... piętnaście miesięcy.

W tym roku twórcy ESO zamierzają co najmniej kilka razy spotkać się ze swoimi fanami. Obecnie trwa spotkanie w Amsterdamie, jednakże już w dniach 20-21 kwietnia dojdzie do kolejnego spotkania na holenderskiej ziemi, a mianowicie w Haarzuilens. W dniach 13-14 lipca w niemieckim Wasserburg Heldrungen odbędzie się kolejna edycja ESO Tavern, natomiast kulminacyjnym punktem tegorocznych spotkań w Europie będzie Gamescom, który tradycyjnie odbędzie się pod koniec sierpnia w niemieckiej Kolonii.

Krótką zapowiedź obchodów można obejrzeć poniżej.

 

To nie wszystko. Dla uczczenia 10. rocznicy premiery ESO zespół Alienware przygotował wydarzenie społeczności Steam i zaprasza wszystkich łowców przygód z Tamriel do logowania się i odblokowywania specjalnych nagród społeczności. Jeśli gracie w ESO przez Steam, możecie pomóc odblokować szereg atrakcji, w tym zwoje PD, a nawet świetnego wierzchowca Karthwolf Charger – wystarczy grać w grę aż do do 9 kwietnia.

Kolejną istotną informacją jest premiera ESO na platfomire GeForce NOW. Od teraz gracze posiadający dostęp przez Steama lub Epic Games Store mogą streamować The Elder Scrolls Online na wybrane urządzenia, w tym PC, Mac, laptopy, które nie spełniają wymagań sprzętowych, urządzenia mobilne i nie tylko, a wszystkjo to dzięki systemowi gry w chmurze. Osoby, które zarejestrują się do abonamentu Ultimate będą mogły streamować do 4K i 120 fps albo grać w ultraszerokich rozdzielczościach na obsługiwanych urządzeniach.

To oczywiście nie koniec atrakcji. Szczegółowe informacje na temat obchodów 10 rocznicy ESO znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Warto również przypomnieć o kolejnej całorocznej przygodzie, która tym razem zabiera graczy na południowe rubieże Cyrodiil. Jej zasadnicza część zostanie wprowadzona za sprawą dodatku Gold Road, którego premierę zaplanowano na 3 czerwca 2024 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.