Broken Roads już dostępne

Post-apokalipsa w klimacie Zachodniej Australii? Czemu nie? Broken Roads, debiutancka produkcja studia Drop Bear Bytes, po wielu opóźnieniach w końcu zaliczyła swoją premierę!

Przypomnijmy, że Broken Roads pozwala graczom przemierzać opustoszałą Australię przyszłości, jednocześnie chłonąc bogatą i angażującą historię świata przedstawionego. Gra łączy elementy zarówno typowe dla RPG, jak i zupełnie nowe, włącznie z bezklasowym system postaci, pozwalającym na praktycznie dowolne rozwijanie bohatera.

Ponadto Broken Roads oferuje graczom unikatowy system moralności — tzw. kompas moralny. Ta nowatorska metoda pozwala, aby wybrane opcje dialogowe oraz decyzje podejmowane podczas wykonywania zadań wpływały na filozoficzne nastawienie postaci, a także vice versa.

 

Premierow zwiastun Broken Roads prezentuje się następująco:

Broken Roads można nabyć już m.in. na Steamie i GOG.com w cenie 161,99 zł. W sprzedaży pojawiła się również Deluxe Edition, która za "jedyne" 207,87 zł zapewni dostęp nie tylko do podstawowej części gry, ale również cyfrowych wersji ścieżki dźwiękowej oraz artbooka.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.