Kingdom Come: Deliverance II oficjalnie zapowiedziane!

Nadszedł moment, na który czekało wielu graczy. Warhorse Studios oficjalnie zapowiedziało Kingdom Come: Deliverance II i zaprezentowało pierwszy zwiastun gry.

Jak widać, nowa gra czeskiego studia będzie kontynuacją przygód Henryka ze Skalicy. Zobaczcie zresztą sami.

 

KCD2 ma być dwukrotnie większe od poprzedniczki, zarówno pod kątem wielkości obszaru do zwiedzenia, jak i całkowitej długości cinematików. Fabuła nowej gry niewątpliwie będzie skupiona na zemście, a podczas swych wędrówek Henryk oraz jego nieodłączny towarzysz Hans Ptaszek zwiedzą m.in. Czeski Raj oraz miasto Kutną Horę.

Ścieżkę dźwiękową KCD2 komponuje Jan Valta, co oznacza, że miłośnicy średniowiecznych brzmień mogą szykować się na kolejną ucztę. Z kolei Daniel Vavra, dyrektor projektu, obiecuje, że najnowsza gra studia będzie tym, czym miała być "jedynka", lecz czego nie udało się zrealizować z powodu ograniczeń budżetowych i technologicznych.

Pełną zapowiedź Kingdom Come: Deliverance II, w czasie której można po raz pierwszy zobaczyć aktorów odgrywających role Henryka i Hansa, a także posłuchać producentów gry omawiających ich najnowsze dzieło, obejrzycie poniżej.

Premierę Kingdom Come: Deliverance II zaplanowano na 2024 r. Aby osłodzić sobie czekanie, rzućcie okiem na pierwsze screeny.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.