Swordhaven: Iron Conspiracy osiągnęła swój podstawowy cel, kolejny na horyzoncie

Po nieco ponad miesiącu crowdfundingowa kampania na rzecz Swordhaven: Iron Conspiracy osiągnęła swój podstawowy cel. Niemniej zbiórka nie dobiegła jeszcze końca, dlatego na horyzoncie pojawiło się pierwsze potencjalne rozszerzenie.

Przypomnijmy, że ekipa ATOM Team poprosiła miłośników taktycznych cRPG-ów o wsparcie w wysokości 36 tys. EUR i ten wynik własnie udało się osiągnąć. To oznacza, że kampania z pewności zakończy się powodzeniem, a jej twórcy mogą wyznaczać fanom kolejne cele. Jakie?

Pierwszy z nich dot. siedziby gracza. Bez względu na ostateczny wynik zbiórki w tytułowym mieście Swordhaven główny bohater będzie mógł wejść w posiadanie nieruchomości, w której odpocznie, powiesi trofea, a nawet wykorzysta do craftingu. Jeżeli jednak suma pieniędzy zebranych na Kickstarterze przekroczy 40 tys. EUR, domostwo zostanie powiększone do rozmiaru prawdziwej posiadłości i rozszerzone m.in. o nowe zadania poboczne, dodatkowych NPC-ów jak np. kucharze, strażnicy i rzemieślniczy, szereg opcji personalizacji wystroju, a także nowe aktywności, włączając w to choćby... utworzenie ogrodu z ziołami.

 

Aby to wszystko urzeczywistniło się, w ciągu najbliższych 7 dni na konto Swordhaven: Iron Conspiracy musi trafić jeszcze niespełna 3 tys. EUR. Brzmi realistycznie, prawda?

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o samej grze, koniecznie zapoznajcie się z nowymi dziennikami deweloperskimi, w których poruszono takie kwestie jak system walki i crafting. Najlepiej pobrać też ze Steama darmowe demo gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.