Kwietniowy dziennik deweloperski Tainted Grail: The Fall of Avalon ujawnia szczegóły Update'u 0.7

Kilka dni temu Awaken Realms opublikowało raport podsumowujący kwietniowy postęp w pracach nad Tainted Grail: The Fall of Avalon. Wynika z niego, że wydanie ogromnej aktualizacji 0.7 jest już bardzo blisko - czas zatem dowiedzieć się o niej nieco więcej!

Daniem głównym update'u będzie wspominany już wcześniej nowy region - Cuanacht. Nowy obszar pojawi się w wersji beta, tj. bez zadań głównego wątku, z ponad 10 zadaniami pobocznymi i nie do końca dopracowanym aspektem wizualnym, ale i tak powinien dostarczyć graczom wiele godzin dodatkowej zabawy.

To nie koniec. "Awakeni" w końcu dodadzą do gry Wyrdness, a w zasadzie Wyrdnight, tym sam tworząc zupełnie nowy poziom. Gdyby tego było mało, Tainted Grail: The Fall of Avalon doczeka się ogromnej ilości poprawek. Zmiany dotknąć m.in. systemy walki, rzemiosła, magii i zaklęć, rozwoju postaci i perków. Poprawiona zostanie też wydajność, a także wizualna strona gry.

 

Szczegółowe omówienie tych wszystkich zmian oraz nowości zobaczycie na poniższym nagraniu.

W tej beczce miodu pojawi się też łyżka dziegciu... a nawet dwie. Po pierwsze, wszystkie dotychczasowe zapisy gry staną się niekompatybilne z wersją 0.7, dlatego każdy gracz będzie musiał rozpocząć swoją przygodę od nowa - całkowicie od nowa lub od Cuanacht, wybierając jeden ze specjalnie przygotowanych buildów postaci. Po drugie, wszystkie ww. nowości pojawią się jedynie w wersji anglojęzycznej. Na ich lokalizację trzeba będzie poczekać. Niemniej dotychczasowa zawartość produkcji Awaken Realms pozostanie dostępna we wszystkich aktualnych językach.

Kiedy zatem spodziewać się Update'u 0.7? Niebawem, bowiem jeszcze przed końcem maja. Czerwiec będzie można zatem spędzić w dzikich ostępach Cuanachtu lub... owinąć się w mrok Wyrdnight.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.