Wielki Las i miasto Chorrol zaprezentowane na nowym dzienniku deweloperskim moda Skyblivion

Modderzy z TES Renerwal Project zaprezentowali kolejny dziennik deweloperski przedstawiający postępy nad ich ogromnym modem Skyblivionem. Trwający blisko piętnaście minut film przedstawił m.in. aktualny stan prac nad obszernymi połaciami Cyrodiil.

Przypomnijmy, że ten ambitny, fanowski moduł jest próbą odtworzenia Obliviona na silniku Skyrima. Odtworzenia, lecz nie tylko w sensie graficznym - najnowszy materiał filmowy nie pozostawia wątpliwości, że modderzy zamierzają nie tylko upiększyć cesarską prowincję, ale również rozszerzyć ją o nowe lokacje, NPC-ów i zadania.

Wspomniany dziennik deweloperski skupił się na przedstawieniu położonego w północno-zachodniej części Cyrodiil Wielkiego Lasu - jego zróżnicowanego krajobrazu oraz bogatej fauni flory. W sercu prowincji leży miasto Chorrol, które wygląda piękniej niż kiedykolwiek wcześniej, włączając w to doskonale znane miejsca takie jak miejscowy zamek, Wielki Dąb czy kaplica Stendarra.

 

To jednak nie wszystko. Modderzy zaprezentowali również odświeżony interfejs użytkownika, który pozwoli wybierać znaki zodiaku, umiejętności czy awansować postać. Trzeba poznać, że praca w tym obszarze jest szczególnie imponująca. Twórcy Skybliviona przedstawili również nową minigrę otwierania zamków, mocno inspirowaną mechanikami znanymi ze Skyrima oraz ESO.

Spójrzcie sami. Kompletny, piąty dziennik deweloperski projektu Skyblivion obejrzycie poniżej.

Przypominamy, że Skyblivion - jako jeden z niewielu tak ambitnych modów - posiada orientacyjną datę wydania. Jeśli wierzyć twórcom, na wyprawę do odświeżonej wersji Cyrodiil wyruszymy już w 2025 r. Palce lizać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.