Zoria: Age of Shattering: Patch 1.1 już dostępny

Przez ostatnie tygodnie Tiny Trinket Games wypuściło kilka pomniejszych łatek, które poprawiały najpoważniejsze błędy w finalnej wersji taktycznego cRPG-a Zoria: Age of Shattering. Teraz, niemal dokładnie dwa miesiące po premierze gry, nadszedł czas na duży Patch 1.1.

Najnowsza aktualizacja rozszerza możliwości budowania drużyny o dwie nowe klasy: Barda oraz Nekromantę. Ponadto umożliwia usuwanie widoczności hełmów u bohaterów, poprawia system Areny, naprawiania ekwipunku i wiele więcej.

Jednocześnie producenci gry przypomnieli, że od czasu marcowej premiery Zoria doczekała się wielu innych istotnych usprawnień. Wśród nich warto wymienić choćby dodanie takich przydatnych nowinek jak indywidualne sloty w ekwipunku na konkretne zasoby, funkcja autosortowania przedmiotów, 3 nowe nagrody przy Punktach umiejętności na poziomach 17, 20 i 25, opcja szybkiej podróży, nowe kapliczki służące do usuwania klątw i chorób czy istotne zmiany w systemie walki, znacząco wpływające na sposób poruszania się po polach bitew.

 

Szczegółowe informacje na temat Patcha 1.1 do Zorii oraz podsumowanie poprzednich aktualizacji gry znajdziecie w niniejszym artykule na Steamie.

Warto dodać, że do 14 maja produkcja Tiny Trinket Games bierze udział w wyprzedaży gier Anshar Publishing, dzięki czemu po raz pierwszy można ją nabyć z 20% rabatem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.