A Dance of Masks, ostatnie DLC do Pathfinder: WoTR, oficjalnie zapowiedziane

Owlcat Games zapowiedziało szósty i zarazem ostatni dodatek do Pathfinder: Wrath of the Righteous. A Dance of Masks, gdyż taki tytuł noei zapowiedziane właśnie DLC, stanowi epilog przygód Rycerza Dowódcy i jego kompanów.

Rozszerzenie pozwoli zebrać wszystkich swoich towarzyszy i powrócić do Kenabres czyli miejsca, w którym wszystko się zaczęło. W mieście odradzającym się ze zgliszczy odbywa się festyn, podczas którego będzie można uczcić swoje zwycięstwa, spotkać się z kompanami i bliskimi, obejrzeć fajerwerki i... przy okazji pokrzyżować plany pewnym nikczemnikom, próbującym zepsuć dobrą zabawę!

A Dance of Masks, którego akcja rozegra się przede wszystkim we wspomnianym już Kenabres, umożliwi również wyprawę do zupełnie nowej twierdzy bliżej nieznanego - na razie - wroga. Każdy z kompanów otrzyma nowe specjalne wydarzenia, a także po jednej świeżej opcji romansowej. Co więcej, wszystkie dialogi w grze doczekają się wersji dźwiękowych!

 

Szóste DLC wprowadzi również do Pathfinder: WotR arenę, na której będzie można sprawdzić swoją siłę przeciwko prawdziwie mitycznym wrogom. Aby urozmaicić potyczki, do gry zostanie dodanych 11 nowych archetypów postaci, nowa broń i możliwość zmiany sposobu trzymania broni z jednoręcznego na dwuręczny.

Pierwszy zwiastun dodatku obejrzycie poniżej. Warto zapoznać się z również pełną galerią screenów.

Premierę Pathfinder: Wrath of the Righteous - A Dance of Masks zaplanowano na 13 czerwca. DLC będzie można nabyć osobno w nieznanej na razie cenie lub w ramach Season Passa 2, który za cenę 105,99 zł gwarantuje dostęp do dwóch poprzednich rozszerzeń, The Last Sarkorians oraz The Lord of Nothing. Dotychczasowi posiadacze drugiej przepustki sezonowej otrzymają to DLC za darmo.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.